logo catalyst logo new connect

DLA INWESTORA

Twój kapitał pracuje dla Ciebie.

Okazje inwestycyjne

 • Chcesz zyskiwać więcej, nawet dużo więcej niż na lokatach?
 • Szukasz możliwości korzystnego ulokowania środków?
 • Zastanawiasz się w co zainwestować?
 • Interesuje Cię rozwojowy biznes?
 • Dowiaduj się o nowych możliwościach i dobrych okazjach.

Dla inwestorów z bazy allStreet:

 • Interesujące propozycje inwestycyjne!
 • Proste, tylko niezbędne formalności.
 • Udział w rozwijającym się biznesie – bez angażowania swojego czasu.
 • Nowe rozwiązania i możliwości.


Jeśli chcesz być informowany o pojawiających się możliwościach spełniających Twoje oczekiwania, wypełnij krótki formularz.

Zapisz się, abyś mógł otrzymywać interesujące Cię informacje.

Zarejestrowany w bazie inwestor otrzymuje informacje na temat pojawiających się okazji inwestycyjnych, adekwatnie do swoich preferencji. Oferta akcji lub obligacji nie może być ogłaszana przez emitenta pod hasłem „szukam inwestora”. Firma, która poważnie myśli o swoim rozwoju, zwykle starannie opracowuje plan pozyskania kapitału oraz dba o profesjonalne przygotowanie dokumentów wymaganych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poważnie myśli też o relacjach z inwestorami, którzy dzięki zaufaniu do niej, chętniej uczestniczą w kolejnych emisjach akcji lub obligacji. Dzięki zapisaniu się do naszej bazy inwestorów, możliwy jest bezpośredni kontakt z emitentami.

Zapisuję się

zakreslenie

  Pola oznaczone * są wymagane

  Imię *

  Nazwisko *

  Firma (jeśli inwestor instytucjonalny)

  Miejscowość *

  e-mail *

  nr telefonu *

  Preferowane inwestycje (proszę zaznaczyć jedną lub więcej):

  akcje

  obligacje

  udziały w spółkach

  nieruchomości

  inne - jakie ?

  Orientacyjna kwota pojedynczej inwestycji:

  20 tys50 tys100 tys250 tys1 mln

  inna - jaka ?

  Uwagi

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść. *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie, moich danych osobowych przez allStreet Sp. z o.o. w celu przystąpienia do Bazy Inwestorów allStreet (baza@allstreet.pl) i realizacji działań przewidzianych dla Użytkowników tej bazy, zgodnie z niniejszym Regulaminem na zasadach opisanych w Rozporządzeniu RODO. Oświadczam, że dane swoje podaję dobrowolnie i wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz możliwość ich poprawiania i aktualizowania, a także wnioskowania o ich usunięcie z bazy. *

  Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych przez allStreet Sp. z o.o. osobom trzecim w celu umożliwienia informowania mnie o potencjalnych inwestycjach oraz na przetwarzanie moich danych przez te osoby w celu przekazywania mi takich informacji.

  Ta zgoda nie jest wymagana, ale jej brak uniemożliwia otrzymywanie informacji np. o emisjach akcji lub obligacji, gdy uprawniony do ich przekazania jest np. wyłącznie emitent.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych przez allStreet Sp. z o.o. i inne podmioty adekwatnie do udzielonych przeze mnie zgód dotyczących przekazywania moich danych osobom trzecim, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

  Ta zgoda nie jest wymagana, ale jej brak uniemożliwia przesłanie dokumentów związanych z potencjalną inwestycją, ponieważ zwykle są to dokumenty elektroniczne.

  Nie jestem robotem.   Ile to jest 5+2=? *

  Jeśli jesteś zapisany do Bazy i chcesz zaktualizować wpis, wejdź tutaj:

  Jeśli jesteś zapisany do Bazy i chcesz się wyrejestrować, wejdź tutaj: