KARIERA

Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w firmie lub współpracą projektową do przesyłania swoich aplikacji na adres praca@allStreet.pl z załączoną klauzulą zawierającą
zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty, przepraszamy, że nie odpowiadamy na wszystkie maile.

 

ANALITYK FINANSOWY

Nr ref. FIN/wast/2016

Istnieje możliwość współpracy projektowej.

Analityk finansowy będzie zajmować się sporządzaniem wycen przedsiębiorstw oraz analiz i prognoz, m.in.: rynku, branży, ryzyk, spółki w oparciu o dane uzyskane od klienta oraz samodzielnie zgromadzone informacje. Będzie uczestniczyć w sporządzaniu dokumentów: prospektów emisyjnych, memorandów inwestycyjnych, dokumentów informacyjnych, raportów i innych.

WIĘCEJ

 

WSPÓŁPRACA PROJEKTOWA PRZY SPORZĄDZANIU DOKUMENTÓW OFERTOWYCH

Nr ref. DOKOF/wast/2016

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w sporządzaniu prospektów emisyjnych, memorandów informacyjnych i dokumentów informacyjnych.

WIĘCEJ

 

SPECJALISTA DS. OBOWIĄZKÓW INFORMACYJNYCH

Nr ref. OBINF/wast/2016

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się sporządzaniem raportów bieżących i okresowych dla naszych klientów, doradzaniem firmom w zakresie obowiązujących wymogów dotyczących informacji poufnych i pozostałych obowiązków spółek notowanych w ASO lub rynku regulowanego.

WIĘCEJ

 

ASYSTENT ZARZĄDU

Nr ref. AST/wast/2016

Asystent Zarządu będzie realizować zadania z obszaru administracji i komunikacji zewnętrznej, a także uczestniczyć w realizowanych w firmie projektach.

WIĘCEJ